UC Wish List (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Search
ta: தேடல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
