UC Wish List (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Wishlist
is: Óskalisti

en: Wish lists
is: Óskalistar

en: Search
is: Leit

en: Search keywords
is: Leita í lykilorðum

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Qty.
is: Magn

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Saved addresses
is: Vistuð heimilisföng
