UC Wish List (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Remove
pt: Remover

en: Wish lists
pt: Listas de presentes

en: Search
pt: Buscar

en: Search keywords
pt: Palavras-chave de busca

en: User
pt: Usuário

en: Active
pt: Ativo

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Expired
pt: Expirado

en: Your item(s) have been updated.
pt: Seus itens foram atualizados.

en: Qty.
pt: Qtd.

en: Products
pt: Produtos

en: Purchase
pt: Valor do Pedido

en: Saved addresses
pt: Endereços salvos

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
pt: Desculpe, esse produto não está disponível para compra no momento.
