UC Wish List (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Private
ro: Privat

en: Remove
ro: Elimină

en: Search
ro: Căutare

en: Search keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Expired
ro: Expirat

en: Qty.
ro: Cantitate

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: Saved addresses
ro: Adrese salvate
