UC Worldpay (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Log
eo: Loglibro

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko
