UC Worldpay (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Log
hr: Dnevnik

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: no
hr: ne

en: Amount
hr: Iznos

en: Address
hr: Adresa

en: Both
hr: Oba

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
