UC Worldpay (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: PayPal
te: పేపాల్

en: yes
te: అవును

en: List
te: జాబితా

en: Log
te: చిట్టా

en: unknown
te: తెలియని

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: no
te: కాదు

en: Address
te: చిరునామా
