UC Worldpay (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Address
bo: ས་གནས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ
