UC Worldpay (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: List
sr: Листа

en: Default
sr: Подразумевано

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: no
sr: не

en: Payment methods
sr: Средства плаћања
