Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Mode
ar: النمط

en: English
ar: إنجليزية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
