Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Mode
bg: Режим

en: English
bg: Английски

en: Italian
bg: Италиански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: Credit card on a secure server:
bg: Защитен сървър на кредитна карта:
