Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: English
ca: Anglès

en: Italian
ca: Italià

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Credit card on a secure server:
ca: Targeta de crèdit en un servidor segur:

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
