Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Mode
cs: Režim

en: English
cs: Anglicky

en: Italian
cs: Italsky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Click to complete checkout.
cs: Klikněte pro dokončení objednávky.

en: Credit card on a secure server:
cs: Kreditní karta na zabezpečeném serveru:

en: Credit card/eCheck
cs: Kreditní karta/eCheck

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Online check
cs: Online platba

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
cs: Zobrazit ikony kreditních karet vedle titulku způsobu placení.
