Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Mode
cy: Modd

en: English
cy: Saesneg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order created through website.
cy: Gwnaed yr archeb drwy'r wefan.

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Select your payment type:
cy: Dewiswch y modd o dalu

en: Language preference
cy: Dewis iaith
