Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Mode
da: Tilstand

en: English
da: Engelsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Click to complete checkout.
da: Klik for at færdiggøre checkout

en: Credit card on a secure server:
da: Kreditkort på en sikker server:

en: Credit card/eCheck
da: Kreditkort/eCheck

en: Select your payment type:
da: Vælg betalingsform:

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: Show credit card icons beside the payment method title.
da: Vis kreditkort ikoner ved siden af betalingsmetodetitlen
