Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Mode
fa: سبک

en: English
fa: انگلیسی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Credit card on a secure server:
fa: کارت اعتباری بر روی یک سرور امن:

en: Credit card/eCheck
fa: کارت اعتباری/چک الکترونیکی

en: Select your payment type:
fa: نوع پرداخت خود را انتخاب کنید:

en: Online check
fa: بررسی آنلاین

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان

en: Show credit card icons beside the payment method title.
fa: نمایش آیکون کارت‌های اعتباری در کنار عنوان روش پرداخت.
