Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Mode
fi: Tila

en: English
fi: englanti

en: Italian
fi: italia

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Click to complete checkout.
fi: Klikkaa päättääksesi tilausprosessi.

en: Credit card on a secure server:
fi: Luottokortti turvallisella palvelimella:

en: Credit card/eCheck
fi: Luottokortti/eCheck

en: Select your payment type:
fi: Valitse maksutapa:

en: Online check
fi: verkkolasku

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli

en: Show credit card icons beside the payment method title.
fi: Näytä luottokorttien kuvakkeet maksutapojen vieressä
