Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: English
he: אנגלית

en: Italian
he: איטלקית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Language preference
he: העדפות שפה
