Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Mode
lv: Režīms

en: English
lv: Angļu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.
