Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Mode
nl: Modus

en: English
nl: Engels

en: Italian
nl: Italiaans

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Click to complete checkout.
nl: Klik hier om af te rekenen.

en: Credit card on a secure server:
nl: Creditcard via een beveiligde server:

en: Credit card/eCheck
nl: Creditcard/eCheque

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Show credit card icons beside the payment method title.
nl: Toon creditcardpictogrammen naast de betalingsmethodetitel.
