Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Mode
ro: Mod

en: English
ro: Engleză

en: Italian
ro: Italiană

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Credit card on a secure server:
ro: Card de credit pe server securizat:

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ro: Afişarea siglei cărţii de credit lângă modul de plată.
