Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Mode
ru: Режим

en: English
ru: Английский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Click to complete checkout.
ru: Щелкните для завершения оформления заказа.

en: Credit card on a secure server:
ru: Кредитные карты на защищенный сервер:

en: Credit card/eCheck
ru: Кредитная карта/eCheck

en: Select your payment type:
ru: Выберите вид платежа:

en: Online check
ru: Онлайн проверка

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ru: Показывать иконку кредитной карты сбоку от названия метода платежа
