Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Mode
sk: Režim

en: English
sk: Angličtina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Credit card on a secure server:
sk: Kreditná karta na bezpečnom serveri:

en: Credit card/eCheck
sk: Kreditná karta/eCheck

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony kreditných kariet.
