Ubercart X-Pay/Cartasì payment gateway (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Mode
sv: Läge

en: English
sv: Engelska

en: Italian
sv: Italienska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Click to complete checkout.
sv: Klicka för att slutföra kassa.

en: Credit card on a secure server:
sv: Kontokort på en säker server:

en: Credit card/eCheck
sv: Kontokort/eCheck

en: Select your payment type:
sv: Välj din betalningstyp:

en: Online check
sv: Kontroll online

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sv: Visa kontokortsikoner bredvid titeln för betalningsmetod.
