UCB Events (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Updated URL for feed %title to %url.
ar: تم تحديث مسار تلقيمة %title إلى %url.

en: Missing
ar: مفقود

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
ar: يبدو أن تلقيمة %site قد انقطعت بسبب خطأ "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
ar: لا توجد محتويات جديدة على %site.

en: There is new syndicated content from %site.
ar: يوجد محتوى جديد على %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
ar: يبدو أن تلقيمة %site قد انقطعت بسبب "%error".

en: Display as link
ar: عرض كرابط

en: The actual content of the imported item.
ar: المحتوى الفعلي للعنصر المستورد

en: Feed ID
ar: معرف المرجع
