UCB Events (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Updated URL for feed %title to %url.
bo: བསྡུས་བརྗོད་%title་ཡི་དྲ་གནས%url་ལ་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
bo: %site་ནས་བྱུང་བའི་བསྡུས་བརྗོད་དེ་འཕྲོ་བརླག་ཤོར་བ་འདྲ། རྒྱུ་རྐྱེན་ནི་གཤམ་གྱི་ནོར་འཁྲུལ་རེད། %error

en: There is no new syndicated content from %site.
bo: %site་ནས་མཉམ་སྤྱོད་བྱས་པའི་ནང་དོན་གསར་བ་མི་འདུག

en: There is new syndicated content from %site.
bo: %site་ནས་མཉམ་སྤྱོད་བྱས་པའི་ནང་དོན་གསར་བ་ཞིག་འདུག

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
bo: %site་ནས་བྱུང་བའི་བསྡུས་བརྗོད་དེ་འཕྲོ་བརླག་ཤོར་བ་འདྲ། རྒྱུ་རྐྱེན་ནི། %error

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་མངོན་པ

en: The actual content of the imported item.
bo: ནང་འདྲེན་བྱས་པའི་ནང་ཚན་གྱི་ནང་དོན་དངོས།

en: Feed ID
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་ཨང་རྟགས
