UCB Events (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Updated URL for feed %title to %url.
cy: URL wedi ei ddiweddaru ar gyfer porthwr %title i %url.

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
cy: Mae porthwr o %site yn ymddangos fel petai wedi torri, oherwydd gwall "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
cy: Does dim cynnwys cyffredin newydd o %site.

en: There is new syndicated content from %site.
cy: Mae yna gynnwys cyffredin newydd o %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
cy: Mae porthwr o %site yn ymddangos petai wedi torri,oherwydd "%error".

en: Display as link
cy: Dangos fel dolen
