UCB Events (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Updated URL for feed %title to %url.
da: URL for feedet %title ændret til %url.

en: Missing
da: Mangler

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
da: Feedet fra %site virker ikke. Det skyldes fejlen "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
da: Der er intet nyt indhold fra %site.

en: There is new syndicated content from %site.
da: Der er hentet nyt indhold fra %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
da: Feedet fra %site virker ikke. Det skyldes "%error".

en: Display as link
da: Vis som link

en: The actual content of the imported item.
da: Indholdet af det importerede element.
