UCB Events (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Updated URL for feed %title to %url.
eo: Ĝisdatigis URL-n por fluo %title al %url.

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
eo: La fluo de %site ŝajnas esti rompita, pro eraro "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
eo: Ne ekzistas nove abonrilata enhavo de %site.

en: There is new syndicated content from %site.
eo: Estas nove abonrilata enhavo de %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
eo: La fluo de %site ŝajnas esti rompita pro "%error".
