UCB Events (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: Updated URL for feed %title to %url.
fa: نشانی خوراک %title به %url تغییر یافت.

en: Short Description
fa: شرح کوتاه

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
fa: به نظر می‌رسد دریافت خوراک از %site به سبب خطای "%error" قطع شده باشد.

en: There is no new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود ندارد.

en: There is new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود دارد.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
fa: به نظر می‌رسد دریافت خوراک از %site به علت خطای "%error" قطع شده باشد.

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی آیتم وارد شده

en: Feed ID
fa: شناسه خوراک
