UCB Events (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Updated URL for feed %title to %url.
hr: Osvježen URL za feed %title na %url.

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
hr: Čini se kako feed s %site nije valjan, jer postoji greška "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
hr: Ne postoji novi združeni sadržaj od %site.

en: There is new syndicated content from %site.
hr: Postoji novi združeni sadržaj od %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
hr: Čini se kako feed s %site nije ispravan, usljed "%error".
