UCB Events (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: Updated URL for feed %title to %url.
is: Uppfærð slóð fyrir veitu %title í %url.

en: Display as link
is: Birta sem tengil
