UCB Events (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Updated URL for feed %title to %url.
kk: %title - %url RSS-жолағының жаңартылған түрі.

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
kk: %site арнасы бұзылған болуы керек, себебі %error қатесі орын алды.

en: There is no new syndicated content from %site.
kk: %site-тан синдикатталған жаңа контент табылмады.

en: There is new syndicated content from %site.
kk: %site-тан синдикатталған жаңа контент бар.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
kk: %site арнасы бұзылған болуы керек, %error қатесі үшін.
