UCB Events (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Updated URL for feed %title to %url.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព URL សម្រាប់​មតិ​ព័ត៌មាន %title ទៅកាន់ %url ។

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
km: មតិ​ព័ត៌មាន​ដែល​បាន​មក​ពី %site ដូចជា​ខូច ដោយ​សារ​តែ​កំហុស "%error" ។

en: There is no new syndicated content from %site.
km: គ្មាន​មាតិកា​ថ្មី​ដែល​បាន​រៀបចំ​ពី​ %site ឡើយ ។

en: There is new syndicated content from %site.
km: មាន​មាតិ​កា​ដែល​បាន​ប្រមូល​ថ្មី​ពី %site ។

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
km: មតិ​ព័ត៌មាន​ដែល​បាន​មក​ពី %site ហាក់​ដូច​ជា​ខូច ដោយ​សារ​តែ "%error" ។
