UCB Events (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikia, dėl "%error" kalidos.

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error".
