UCB Events (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Updated URL for feed %title to %url.
oc: URL del flux %url mesa a jorn pel flux %title.

en: Missing
oc: Mancant

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
oc: Lo flux RSS de %site sembla damatjat, a causa de l'error « %error ».

en: There is no new syndicated content from %site.
oc: I a pas cap de contengut recentament sindicat de %site.

en: There is new syndicated content from %site.
oc: I a de contengut recentament sindicat sus %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
oc: Lo flux RSS de %site sembla damatjat, a causa de « %error ».

en: Display as link
oc: Afichar coma ligam

en: The actual content of the imported item.
oc: Lo contengut de l'element importé.

en: Feed ID
oc: Identificant del flux
