UCB Events (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Updated URL for feed %title to %url.
pl: Adres kanału %title zmieniono na %url.

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Missing
pl: Brakujące

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
pl: Wydaje się, że kanał RSS ze strony %site został uszkodzony w wyniku błędu "%error%".

en: There is no new syndicated content from %site.
pl: Nie ma żadnych nowych wiadomości z witryny %site.

en: There is new syndicated content from %site.
pl: Nowe wiadomości z witryny %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
pl: Kanał RSS ze strony %site wydaje się uszkodzony ("%error%").

en: Display as link
pl: Wyświetlaj jako odnośnik

en: The actual content of the imported item.
pl: Zawartość zaimportowanej wiadomości.

en: Feed ID
pl: Identyfikator kanału
