UCB Events (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Lokób

en: Enabled
nn: Qabil goijjá

en: Link
nn: Rabeta

en: Updated URL for feed %title to %url.
nn: Oppdaterte URL-en for %title til %url.

en: Subtitle
nn: Nisorlokób

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
nn: Nyheitskjelda frå %site ser ut til å vera øydelagd pga. «%error».

en: There is no new syndicated content from %site.
nn: Det er ikkje noko nytt innhald ført over frå %site.

en: There is new syndicated content from %site.
nn: Det er ført over nytt innhald frå %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
nn: Nyheitskjelda frå %site ser ut til å vera øydelagd pga. «%error».
