UCB Events (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
ta: %site லிருந்து வரும் செய்தியோடை "%error" பிழை காரணமாக உடைந்திருக்கிறது.

en: There is no new syndicated content from %site.
ta: %site தளத்திலிருந்து புதிய உள்ளடக்கங்கள் எதுவும் திரட்டப்படவில்லை

en: There is new syndicated content from %site.
ta: %site தளத்திலிருந்து புதிய உள்ளடக்கங்கள் திரட்டப்பட்டிருக்கின்றன

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
ta: %site லிருந்து வரும் செய்தியோடை "%error" பிழை காரணமாக உடைந்திருக்கிறது.
