UCB Events (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: Updated URL for feed %title to %url.
th: อัพเดท URL ของข่าวชื่อ %title ไปยัง %url

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
th: ฟีดจาก %site ไม่ถูกต้อง พบข้อผิดพลาด "%error"

en: There is no new syndicated content from %site.
th: ไม่มีเนื้อหาใหม่จากเว็บไซต์ %site

en: There is new syndicated content from %site.
th: มีข่าวใหม่ส่งมาจากเว็บไซต์ %site

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
th: ฟีดจาก %site ไม่ถูกต้อง พบข้อผิดพลาด "%error"
