UCB Events (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Updated URL for feed %title to %url.
uk: Оновлено URL для потоку %title на %url.

en: Short Description
uk: Короткий Опис

en: Start Time
uk: Час початку

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
uk: Відсутні нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: There is new syndicated content from %site.
uk: Нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site, через помилку: "%error".

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: The actual content of the imported item.
uk: Безпосередній вміст імпортованого елементу.

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: Event Type
uk: Тип події
