UCB Events (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Link
af: Skakel

en: Updated URL for feed %title to %url.
af: URL vir voer %title opgedateer na %url.

en: Subtitle
af: Subtitel
