UCB Events (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Updated URL for feed %title to %url.
cs: Aktualizace URL pro zdroj %title na %url.

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Missing
cs: Chybějící

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
cs: Zdroj %site je pravděpodobně špatně formátovaný, chyba: „%error“.

en: There is no new syndicated content from %site.
cs: %site nenabízí žádný nový obsah.

en: There is new syndicated content from %site.
cs: %site nabízí nový obsah.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
cs: Zdroj %site je pravděpodobně špatně formátovaný, chyba: „%error“.

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: The actual content of the imported item.
cs: Aktuální obsah importované položky.

en: Feed ID
cs: ID zdroje
