UCB Events (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Updated URL for feed %title to %url.
fi: Syötteen %title osoitteeksi on vaihdettu %url.

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
fi: Sivuston %site syöte ei näytä toimivan. Tapahtui seuraava virhe: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
fi: Sivustolla %site ei ole uutta sisältöä.

en: There is new syndicated content from %site.
fi: Sivustolla %site on uutta sisältöä.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
fi: Sivuston %site syötettä ei voi päivittää. Tapahtui virhe: "%error".

en: Display as link
fi: Näytä linkkinä

en: The actual content of the imported item.
fi: Ladatun artikkelin sisältö.

en: Feed ID
fi: Syötteen ID
