UCB Events (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Enabled
is: Virkjað

en: Updated URL for feed %title to %url.
is: Dagført leinki (URL) hjá keldu %title til %url.

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
is: Keldan hjá heimasíðuni %site tykist at vera brotin, vegna feil "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
is: Har eru einki nýtt útbjóðað innihald frá heimasíðuni %site.

en: There is new syndicated content from %site.
is: Har er nýtt útbjóðað innihald frá heimasíðuni %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
is: Keldan hjá heimasíðuni %site tykist at vera brotin, vegna "%error".
