UCB Events (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Updated URL for feed %title to %url.
hu: %title hírcsatorna webcíme %url értékre változott.

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Subtitle
hu: Alcím

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
hu: %site hírcsatornája hibás. A hibaüzenet: „%error”

en: There is no new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornában nincsenek új elemek.

en: There is new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornából új elemek érkeztek.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
hu: %site hírcsatornája hibás. A hibaüzenet: „%error”

en: Display as link
hu: Megjelenítés hivatkozásként

en: The actual content of the imported item.
hu: Az átvett elem jelenlegi tartalma.

en: Feed ID
hu: Hírcsatorna azonosító
