UCB Events (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: Updated URL for feed %title to %url.
jv: Nganyari URL kanggo pasokan %title dadi %url.

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
jv: Pasokan saka %site ketoké rusak, mergané ana kesalahan "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
jv: Ora ānā kontèn sindikasi anyar sākā situs %site.

en: There is new syndicated content from %site.
jv: Ānā kontèn sindikasi anyar sākā situs %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
jv: Pasokan saka %site ketoké rusak, kesalahané "%error".

en: Feed ID
jv: ID Feed
