UCB Events (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Short Description
kn: ಸರಳ ವಿವರಣೆK

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ
