UCB Events (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Updated URL for feed %title to %url.
sk: Aktualizácia URL adresy pre kanál správ %title na %url.

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
sk: Kanál správ %site je pravdepodobne nesprávne formátovaný, chyba: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
sk: %site neobsahuje žiadny nový obsah.

en: There is new syndicated content from %site.
sk: %site obsahuje nový obsah.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
sk: Kanál správ %site je pravdepodobne nesprávne formátovaný, chyba: "%error".

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz
