UCB Events (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Updated URL for feed %title to %url.
sq: U rifreskua adresa URL për burimin %title tek %url.

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
sq: Burimi nga %site mesa duket ka probleme, për shkak të gabimit "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
sq: Asnjë përmbajtje e sindikuar nga %site.

en: There is new syndicated content from %site.
sq: Asnjë përmbajtje e sindikuar nga %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
sq: Burimi nga %site mesa duket ka probleme, për shkak të "%error".
